Opracowanie projektu wzorniczego oraz wdrożenie do produkcji nowych etykiet z nadrukiem alfabetu Braille’a oraz znaków ostrzegawczych dla osób niewidomych.

FLEXON S.C. Michał Pabiasz Monika Pabiasz realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Opracowanie projektu wzorniczego oraz wdrożenie do produkcji nowych etykiet z nadrukiem alfabetu Braille’a oraz znaków ostrzegawczych dla osób niewidomych.”

Nr projektu: POIR.02.03.05-24-0022/21

II Oś priorytetowa: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I
Działanie: 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw
Poddziałanie: 2.3.5 Design dla przedsiębiorców
OKRES REALIZACJI PROJEKTU: 01.03.2021 r. – 13.12.2022 r.
CAŁKOWITA WARTOŚĆ PROJEKTU: 1 334 857.50 PLN
WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 526 462,50 PLN

Celem projektu jest wdrożenie do produkcji nowych produktów-etykiet z wypukłym trójkątem ostrzegawczym według normy PN-EN ISO 11683 i etykiet informacyjnych zawierające pojedyncze znaki w Braille’u, odpowiadając tym samym na specyficzne potrzeby osób z ograniczeniami funkcjonalnymi, w tym osób niewidomych. Powstaną na bazie projektu wzorniczego opracowanego w wyniku profesjonalnego procesu projektowego.

Rezultatem realizacji projektu będzie wdrożenie nowego projektu wzorniczego, znoszącego bariery w określonym środowisku i ułatwiający funkcjonowanie osobom z dysfunkcjami.

Rezultaty projektu odpowiadają na zdiagnozowane zapotrzebowanie rynkowe, a funkcjonalności nowego produktu odpowiedzą na problemy osób z ograniczeniami funkcjonalnymi. Autorskie projekty wzornicze wpisują się w plany rozwoju przedsiębiorstwa pozwalając na rozszerzenie rynków zbytu, dotarcie do nowych grup klientów oraz wpływając na zwiększenie przychodów i wzrostu konkurencyjności oferty firmy FLEXON S.C. Michał Pabiasz Monika Pabiasz.

Galeria

Potrzebujesz wyceny lub pomocy?

Skorzystaj z formularza lub napisz do nas na adres: biuro@drukarniaflexon.pl

Jeśli potrzebujesz wycenę napisz do nas w treści wiadomości:
Jaka ilość cię interesuje?
Przeznaczenie docelowe?
Wymiar etykiety?
Czy aplikujesz etykiety ręcznie czy mechanicznie?

Formularz kontaktowy

Numer bez spacji
Dziękujemy za kontakt. Wiadomość została pozytywnie wysłana.
Wystąpił błąd podczas wysyłania. Sprawdź wszystkie wymagane pola.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Flexon - Drukarnia etykiet samoprzylepnych z siedzibą przy ul. ul. Wiejska 48, 42-700 Jawornica. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana wniosku. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.