Aplikator do etykiet, maszyny etykietujące

FLEXON – dyspenser etykiet

FLEXON to drukarnia etykiet oraz sklep internetowy, w ofercie którego znajdują się maszyny etykietujące. Głęboko wierzymy, że proponowane przez nas praktyczne rozwiązania w zakresie etykietowania oraz łatwość obsługi każdego dostępnego u nas aplikatora przypadną Państwu do gustu i spełnią wszelkie oczekiwania. Oprócz profesjonalnego i praktycznego w zastosowaniu sprzętu proponujemy Państwu profesjonalne projektowanie etykiet z indywidualną grafiką, wymyślonym na Państwa użytek napisem czy firmowym logo. Można u nas zakupić drukarki przeznaczone do różnych typów druku oraz specjalne taśmy, które idealnie nadają się do produkcji specjalistycznych etykiet.

Etykieciarka ręczna jest przeznaczona do ręcznego aplikowania i nanoszenia drukowanych etykiet. To idealne urządzenie do nanoszenia wstępnie zadrukowanych etykiet na rolce. W zależności od modelu będą Państwo mieli możliwość aplikacji wszelkiego rodzaju etykiet samoprzylepnych. Czujnik mechaniczny w sprzęcie tego typu automatycznie wykrywa krawędź etykiet i w tym momencie zatrzymuje się. W rezultacie mogą Państwo uzyskać pełną dokładność w aplikowaniu etykiet, co pozwoli osiągnąć możliwie najbardziej estetyczny efekt.


Praktyczny aplikator etykiet – ręczny

Zakup podajnika etykiet to praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się zwłaszcza w przypadku branży handlowej i spożywczej. Z jednej strony jest to ekonomiczna metoda aplikacji etykiet, z drugiej zaś inwestycja w jakość ich nanoszenia i pozycjonowania na wszelkiego typu opakowaniach, które znajdują się w Państwa zakładzie. Prostota działania tego dyspensera oparta jest przede wszystkim na innowacyjnych i skutecznych rozwiązaniach, które zostały zaczerpnięte z bardziej nowoczesnych maszyn automatycznych.

Aplikator do etykiet sprawdza się doskonale w przypadku cylindrycznych opakować (niezależnie od ich wielkości), które zostały wykonanych ze szkła lub plastiku. Oklejanie półautomatyczne twojego produktu przyniesie ci ogromne oszczędności czasu i zapewni idealną aplikację etykiety na twoim produkcie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania kontaktu z naszymi pracownikami – pomożemy Państwu wybrać najlepsze urządzenie do etykietowania, które spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Jesteśmy do dyspozycji klientów pod numerem telefonu (34 353 20 71) oraz adresem e-mail (biuro@drukarniaflexon.pl).


Przykładowe prace