Etykiety na kosmetyki

Uszlachetnij wygląd produktów

Drukarnia fleksograficzna FLEXON to producent etykiet dla większości branż – pracujemy dla branży spożywczej, chemicznej, przemysłowej, logistycznej i medycznej, w naszej ofercie znajdują się też etykiety na kosmetyki. Zajmujemy się drukowaniem naklejek na produkty różnego typu – w naszym asortymencie znajdą Państwo naklejki wodoodporne, plombowe, warstwowe, z nadrukiem, puste, termiczne i wiele innych… Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wytwarzaniu produktów tego typu mamy dostęp do wielu specjalistycznych materiałów, a także niezbędną wiedzę w tym zakresie i sprawdzone umiejętności w łączeniu nowoczesnych technik produkcyjnych.

We FLEXON nie boimy się nowych wyzwań i dlatego w naszej ofercie znajdują się również specjalne naklejki na kosmetyki dopasowane do potrzeb wymagającej branży kosmetycznej. Nasze doświadczenie w zakresie produkcji sięga początku lat 90. Zaczynaliśmy skromnie, jednak nasze profesjonalne podejście do każdego zlecenia, duża dbałość o szczegóły oraz chęć zaopiekowania się każdym klientem pozwoliły nam zbudować pokaźną bazę stałych, zadowolonych klientów z całej Polski i Europy. Z dumą powtarzamy, że jeśli drukować, to tylko w najwyższej jakości albo wcale.


Etykiety na kosmetyki od FLEXON

Branża kosmetyczna znana jest ze swojej różnorodności, szerokiego asortymentu i wysokich wymagań odnoszących się do jakości samych produktów oraz opakowań. Kremy, szampony, olejki, toniki, płyny, żele pod prysznic, perfumy, mydła i inne produkty kosmetyczne potrzebują specjalnych etykiet zwracających uwagę klienta i przyciągających go do produktu w sklepie. Właśnie dlatego producenci tak dbają o zewnętrzną formę kosmetyków, przykładając się do każdego szczegółu opakowania.

W ofercie drukarni fleksograficznej FLEXON znajdują się m.in. wielobarwne etykiety na kosmetyki z folii PP i PE, lakierowane i często ozdabiane kolorami metalicznymi lub złoceniem. Wszystko po to, aby uatrakcyjnić finalny wygląd produktu. Wysoką jakość kosmetyków można podkreślić na wiele sposobów, m.in. używając etykiet wydrukowanych na transparentnej folii typu No Label Look, która po przyklejeniu na produkt jest niewidoczna, a treść i grafika sprawiają wrażenie, jakby zostały nadrukowane bezpośrednio na opakowaniu. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą drukarnią.