Wyjątkowe etykiety złocone

Blask na twoich etykietach

Drukarnia fleksograficzna FLEXON to producent etykiet różnego typu dla większości branż. Poszczególne naklejki dostępne w naszej ofercie różnią się między sobą wykorzystywaną technologią druku, którą dobieramy ze względu na Państwa oczekiwania i zastosowanie produktów. W naszej ofercie znajdują się etykiety plombowe, warstwowe, naklejki wodoodporne, etykiety z nadrukiem, etykiety puste, etykiety kolorowe (w tym etykiety złocone lub tłoczone) i etykiety termiczne.

Jesteśmy profesjonalistami – możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku, ponieważ już od lat 90. pracujemy dla branży spożywczej, chemicznej, przemysłowej, logistycznej, kosmetycznej i medycznej. Nasz bogaty asortyment, dostęp do specjalistycznych materiałów, niezbędna wiedza w na temat technik druku i sprawdzone umiejętności w łączeniu nowoczesnych technik produkcyjnych sprawiają, że jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa oczekiwań i zrealizować praktycznie każde zlecenie. Dostępne u nas produkty mogą Państwo bez problemu dopasować do warunków, w których wyprodukowane przez nas etykiety złocone zostaną wykorzystane.


Etykiety złocone – produkty z możliwościami

Etykiety kolorowe to rodzaj naklejek, które mogą być wykonane z papieru lub folii. Dodatkowo są one poddawane różnym modyfikacjom według personalnych potrzeb klienta. Formą uszlachetnienia etykiet może być między innymi tłoczenie, złocenie (wówczas uzyskujemy etykiety złocone) lub lakierowanie. Złocenie lub srebrzenie naklejek realizuje się w celu poprawy walorów estetycznych produktu poprzez naniesienie złotej, srebrnej lub kolorowej folii. Naklejki tego typu powstają metodą uszlachetnienia druku na zimną bądź na gorąco dzięki odpowiednim matrycom.

Przykładowe prace