Naklejki reklamowe z własnym nadrukiem

Etykiety z nadrukiem firmowym

Drukarnia fleksograficzna FLEXON to producent etykiet na miarę Państwa potrzeb! W naszej ofercie znajdują się etykiety reklamowe dla większości branż – pracujemy dla branży spożywczej, chemicznej, przemysłowej, logistycznej, kosmetycznej i medycznej. Nie boimy się nowych wyzwań i dlatego w naszej ofercie znajdują się również etykiety specjalne, a my czekamy na zapytania dotyczące nietypowych produktów. Nasze doświadczenie w zakresie produkcji etykiet sięga początku lat 90. Zaczynaliśmy skromnie, jednak nasze profesjonalne podejście, dbałość o szczegóły oraz chęć pomocy pozwoliły nam zbudować pokaźną bazę stałych, zadowolonych klientów z całej Polski i Europy. Naszym największym atutem jest to, że wychodzimy z założenia, iż jeśli drukować, to tylko w najwyższej jakości albo wcale. Właśnie dlatego w każdą zleconą nam pracę wkładamy całe serce, żeby byli Państwo spokojni o jakość.

Jesteśmy firmą rodzinną i wartości takie jak zaufanie, odpowiedzialność i bezpieczeństwo w sposób naturalny przenosimy w sferę biznesu. Naszą pasją jest druk naklejek reklamowych wysokiej jakości, które powstają w odpowiedzi na indywidualne oczekiwania klientów. Staramy się traktować każdego klienta jak najlepszego odbiorcę, bo wiemy, że mądry przedsiębiorca docenia rzetelnych współpracowników. Jako zakład średniej wielkości mamy możliwość ominięcia pewnych procedur charakterystycznych dla dużych drukarń i tym samym możemy usprawnić proces produkcyjny. Dbamy o swoich klientów i zawsze staramy się znaleźć dla nich odpowiednie rozwiązanie.


Naklejki z własnym logo

W naszej ofercie znajdują się etykiety samoprzylepne z własnym nadrukiem. Dostosujemy się do Państwa oczekiwań – możemy przygotować naklejki z dowolną grafiką, spersonalizowanym napisem czy firmowym logo. Przygotujemy materiały w każdym wymiarze i kształcie. To jednak nie wszystko – wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy możliwość personalizowania wydruków poprzez nadanie im unikatowej treści w postaci zmiennych kodów kreskowych, zmiennej numeracji czy zmiennych kodów QR. Metoda ta wykorzystywana jest przy produkcji seryjnej bądź w materiałach promocyjnych. Zapraszamy do wysyłania zapytań.

Mogą Państwo zamówić u nas naklejki z logo firmy, które należą do jednych z najskuteczniejszych materiałów reklamowych i promocyjnych. To prosty i szybki sposób na rozpowszechnienie informacji o firmie, zwłaszcza w przypadku restauracji czy sklepów odzieżowych – zadowoleni klienci z przyjemnością naklejają etykiety w swoim domu albo laptopie, a tym samym przyciągają uwagę innych osób. Nasze naklejki konfekcjonujemy na rolkach oraz w arkuszach, wszystkie etykiety są gotowe do aplikacji. Produkcja etykiet odbywa się zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi i jakościowymi. Stosujemy technologie druku takie jak: fleksografia, druk cyfrowy, druk termo transferowy oraz sitodruk, posiadamy odpowiedni park maszynowy do konfekcjonowania etykiet według wskazań klienta.


Profesjonalne drukowanie naklejek reklamowych

Przygotowując dla Państwa etykiety samoprzylepne z nadrukiem, jesteśmy w stanie dopasować się do oczekiwań również pod kątem nakładu. Wydrukujemy każdą ilość naklejek, ponieważ staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich klientów – zarówno tych, którzy potrzebują kilkuset sztuk, tych, którzy używają milionów etykiet tygodniowo oraz tych, którzy proszą o przygotowanie niewielkiego nakładu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji etykiet i naklejek mamy dostęp do wielu specjalistycznych materiałów, a także wiedzę i sprawdzone umiejętności w łączeniu technik produkcyjnych. To wszystko sprawia, że naklejki z własnym nadrukiem to nasza specjalność! Drukowanie realizujemy szybko – jeśli goni Państwa termin albo w firmie nagle zabrakło etykiet, dostosujemy się do Państwa potrzeb i przygotujemy je najszybciej, jak będzie to możliwe. Dzięki profesjonalnej pracowni cyfrowej, fleksograficznej i sitowej, bogatej bibliotece wykrojników oraz własnej przygotowani możemy skrócić czas realizacji do minimum. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu – razem ustalimy atrakcyjne warunki współpracy.


Przykładowe prace