Naklejki dwustronne

Dodatkowy druk od strony kleju

Drukarnia fleksograficzna FLEXON to profesjonalny producent etykiet reklamowych dla większości branż. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku – od lat 90. pracujemy dla branży spożywczej, chemicznej, przemysłowej, logistycznej, kosmetycznej i medycznej. W naszej ofercie znajdują się etykiety różnego typu – plombowe, warstwowe, naklejki wodoodporne, etykiety z nadrukiem, etykiety puste, etykiety termiczne. Szczególne miejsce wśród naszych propozycji zajmują etykiety specjalne, w tym naklejki dwustronne. Nasz bogaty asortyment sprawia, że dostępne u nas produkty mogą Państwo bez problemu dopasować do swoich oczekiwań i warunków, w których wyprodukowane przez nas etykiety zostaną wykorzystane.

Naklejki dwustronne znajdujące w naszej ofercie to specjalne rozwiązanie naklejek z nadrukiem zarówno od strony kleju jak i po stronie wierzchniej. Dodatkowo naklejki tego typu posiadają specjalną unikalną dla naszych naklejek barierę ograniczająca prześwitywanie nadruku, który bardzo mocno wpływa na czytelność naklejki. Dostępne na rynku naklejki dwustronne wykonywane są najczęściej z folii o wysokiej gęstości mającej ograniczyć prześwitywanie jednak naszym zdaniem nie jest to bariera wystarczająca, co potwierdzają również klienci. Dlatego stworzyliśmy specjalną barierę międzywarstwową sprawiającą, że naklejki są bardzo dobrze czytelne z obu stron nawet przy mocnym świetle padającym na naklejkę.


Naklejki dwustronne z szybką dostawą

Mocną stroną drukarni FLEXON jest szybka dostawa na terenie całej Europy. Przez wiele lat działalności na rynku nawiązaliśmy współpracę z klientami z różnych branż i obecnie cieszymy się gronem stałych i zadowolonych klientów. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i jak najbardziej usprawnić proces realizacji poszczególnych zleceń, współpracujemy z zaufanymi firmami przewozowymi, co pozwala na szybką dostawę etykiet dwustronnych do każdego miejsca w Europie. Dzięki temu decydując się na nasze usługi, wybierają Państwo najwyższą jakość produktów z gwarancją szybkiej dostawy.

Nie boimy się nowych wyzwań i dlatego jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb. Jeśli pojawią się pytania lub wątpliwości, zapraszamy do przesyłania zapytań dotyczących nietypowych produktów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji etykiet i naklejek mamy dostęp do wielu specjalistycznych materiałów, a przede wszystkim wiedzę i profesjonalne umiejętności w łączeniu technik produkcyjnych.


Przykładowe prace