Naklejki ostrzegawcze

Znakowanie i bezpieczeństwo

Trwałe znakowanie przestrzeni i produktów to specjalność FLEXON. W naszej ofercie znajdują się etykiety różnego typu – specjalne (w tej kategorii proponujemy Państwu m.in. etykiety plombowe, warstwowe czy kryjące typu OPAQUE), wodoodporne czy puste (do drukarek biurowych, laserowych i atramentowych, termicznych, termotransferowych i igłowych), a także naklejki ostrzegawcze. Wszędzie tam, gdzie materiał i nadruk na takiej etykiecie musi wytrzymać niekorzystne warunki w zakresie zróżnicowanych temperatur czy promieni UV, we FLEXON stosujemy najtrwalsze farby, laminaty i kleje, które dają gwarancję czytelności informacji na długie lata. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii etykiety z naszej oferty charakteryzuje wyjątkowa trwałość. Ponadto są bardzo proste w montażu.

Przygotowywane w naszej pracowni i drukarni naklejki ostrzegawcze sprawdzą się w każdej firmie, w której znajdują się substancje szkodliwe dla zdrowia czy przewożone są produkty, które wymagają zachowania dużej ostrożności podczas transportu. Według obowiązujących przepisów podczas transportu substancji niebezpiecznych należy używać oznaczeń w postaci specjalnych znaków ostrzegawczych. Ich poszczególne parametry określa międzynarodowa konwencja (co więcej, za jej nieprzestrzeganie grożą sankcje karne). Tego typu etykiety wykorzystywane są m.in. w transporcie kołowym i kolejowym do oznaczenia przewozów i towarów niebezpiecznych. W naszym asortymencie dostępne są również znaki przemysłowe związane z bezpiecznym transportem produktu.


Naklejki ostrzegawcze od FLEXON – szybki czas realizacji

Produkowane przez nas naklejki ostrzegawcze są zawsze dopasowywane do potrzeb klientów i przygotowywane pod kątem warunków, w których będą wykorzystane. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji materiałów samoprzylepnych mamy dostęp do wielu specjalistycznych materiałów, a przede wszystkim sprawdzoną w praktyce, profesjonalną wiedzę i niezbędne umiejętności w zakresie łączenia różnych technik produkcyjnych. Jeśli chcą Państwo nawiązać z nami współpracę, prosimy o informację, co i na jak długo chcecie Państwo oznakować. Prosimy też o informację, jakie będą warunki użytkowania naklejek, a wówczas nasi fachowcy doradzą Państwu, jaki dobrać materiał i nadruk.

Mocną stroną drukarni fleksograficznej FLEXON jest szybki czas realizacji zleceń. Wszystkie dostępne w naszej ofercie etykiety, w tym naklejki ostrzegawcze, produkujemy praktycznie od ręki. Jest to możliwe dzięki pracowni cyfrowej, fleksograficznej i sitowej oraz bogatej bibliotece wykrojników. To wszystko sprawia, że możemy skrócić czas realizacji do minimum, a Państwo nie muszą długo czekać na zamówione u nas materiały. Jeśli gonią Państwa terminy albo nagle zabrakło naklejek w firmie, serdecznie zachęcamy do kontaktu.


Przykładowe prace