Wlepki

Indywidualne wlepki

W ofercie drukarni FLEXON oprócz etykiet różnego rodzaju znajdują się wlepki. Jest to zwyczajowa nazwa małej naklejki samoprzylepnej stosowanej do znakowania przestrzeni publicznej. Ta oryginalna forma plastyczna jest zwykle tworzona z myślą o ingerencji w przestrzeń publiczną (nalepia się ją bez zezwolenia na słupach, latarniach czy murach w parkach), choć nie tylko. Naklejki tego typu coraz chętniej stosuje się jako materiały dekoracyjne i dla nadania indywidualnego charakteru zeszytom, notatnikom czy meblom.

Wlepki to rodzaj naklejek, które zawierają sam rysunek (może to być grafika, fotomontaż czy zdjęcie) lub tekst albo jedno i drugie. Zazwyczaj mają charakter żartobliwy, choć poruszają też tematykę filozoficzną, polityczną, religijną czy sportową. W odmianie humorystycznej drukowane na nich napisy często są absurdalne i komentują znane postaci czy aktualne wydarzenia, choć w FLEXON spotkaliśmy się też z naklejkami pełniącymi funkcję wyłącznie dekoracyjną, reklamową lub propagandową.


Personalne wlepki od FLEXON

Ponieważ w naszej pracowni specjalizujemy się w produkcji etykiet na Państwa indywidualne zamówienia (etykiety specjalne), w naszej ofercie znalazły się również wlepki, które dostosujemy do Państwa oczekiwań. Wspólnie przygotujemy projekt odpowiadający Państwa potrzebom i wycenimy go, a po Państwa akceptacji nasi fachowcy zrealizują zamówienie w trosce o najdrobniejszy detal. Drukowanie etykiet i znakowanie produktów to nasza specjalność – warto nam zaufać!

Przygotowując zamówione przez Państwa naklejki, bierzemy pod uwagę ich zastosowanie oraz warunki, w których będą użytkowane. Pomagamy dobrać wersję zamówionych wlepek w zależności od aplikacji. Najczęściej stosowaną metodą druku wlepek jest druk cyfrowy w dwóch wersjach – ekonomicznej (papierowej) do krótkotrwałej ekspozycji zewnętrznej oraz w wersji droższej (foliowej) odpornej na warunki atmosferyczne do 3 lat.


Wlepki jako forma reklamy

Wlepki to obecnie jedna z najtańszych i jednocześnie najskuteczniejszych form reklamy. Bywają stosowane w kampaniach politycznych lub przez różne organizacje, sięgają po nie organizatorzy dużych wydarzeń kulturalnych czy manifestacji. Oprócz tego stosuje się je jako elementy sztuki użytkowej – po zabawne naklejki z żartobliwymi tekstami chętnie sięgają młodzi ludzie. Wówczas naklejki tego typu zdobią zeszyty, ściany młodzieżowego pokoju czy szkolne plecaki.

Wlepki znajdują zastosowanie również w branży gastronomicznej. Coraz częściej restauracje drukują swoje logo w formie naklejek, które stają się formą reklamy – miłośnicy określonego lokalu gastronomicznego mogą nakleić jego logo na notatnik lub lodówkę. Jeśli są Państwo zainteresowani wydrukowaniem tego typu etykiet, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Bez względu na to, jaki cel będą chcieli Państwo osiągnąć i do jakiej grupy odbiorców trafić, pomożemy Państwu przygotować profesjonalny projekt wlepek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji etykiet i naklejek mamy dostęp do wielu specjalistycznych materiałów, a także wiedzę i sprawdzone umiejętności w łączeniu technik produkcyjnych. To wszystko sprawia, że warto z nami współpracować!


Przykładowe prace