Naklejki wodoodporne / niezmywalne

Odporne na wilgoć oraz wodę

Drukarnia fleksograficzna FLEXON to producent etykiet reklamowych dla większości branż – pracujemy dla branży spożywczej, chemicznej, przemysłowej, logistycznej, kosmetycznej i medycznej. W naszej ofercie znajdują się produkty różnego typu – naklejki wodoodporne, etykiety plombowe, warstwowe, etykiety z nadrukiem, etykiety puste, etykiety termiczne. Nasze produkty mogą Państwo dopasować do różnego typu zastosowań i warunków, w których wyprodukowane przez nas materiały zostaną wykorzystane. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku, w naszym asortymencie znalazły się również etykiety ze zmiennymi kodami kreskowymi, z kodem QR czy ze zmienną numeracją.

Choć w naszej ofercie znajduje się mnóstwo propozycji, nie boimy się nowych wyzwań i produkujemy również etykiety specjalne na Państwa indywidualne zlecenia. Dużym zainteresowaniem klientów od wielu lat cieszą się naklejki niezmywalne, które są całkowicie wodoodporne. Dzięki temu można je naklejać nawet w miejscach bardzo wilgotnych lub na dworze, gdzie zniosą wpływ każdych warunków atmosferycznych (deszcz, śnieg, itd.). To wszystko sprawia, że nasze etykiety z tej kategorii nadają się idealnie na reklamy lub ogłoszenia.


Wodoodporne naklejki niezmywalne od FLEXON

Trwałe znakowanie produktów to specjalność FLEXON. Wszędzie tam, gdzie zarówno materiał, jak i nadruk na naklejce musi wytrzymać trudne warunki w zakresie niskich i wysokich temperatur czy promieni UV, stosujemy najtrwalsze farby, laminaty i kleje dające gwarancję czytelności informacji przez lata. To wszystko sprawia, że drukowane przez nas naklejki niezmywalne to materiał reklamowy najwyższej jakości, który nie oprze się nawet najgorszym warunkom atmosferycznym.

Ze względu na wymaganą odporność na wodę najczyściej stosowaną przez nas metodą nadruku jest sitodruk i druk cyfrowy przy zastosowaniu farb z zawartością barwników o najwyższej trwałości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu (działamy na rynku od lat 90.) w produkcji etykiet i naklejek mamy dostęp do wielu specjalistycznych materiałów, a także profesjonalną wiedzę i wszelkie niezbędne umiejętności w łączeniu technik produkcyjnych. Jeśli interesują Państwa nasze niezmywalne naklejki wodoodporne, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Napiszcie do nas, podając co i na jak długo chcecie Państwo oznakować. Prosimy też o informację, jakie będą warunki użytkowania etykiet, a my doradzimy, jaki dobrać materiał i nadruk.


Przykładowe prace