Etykiety foliowe

Wytrzymałość w dobrej cenie

Jeśli poszukujesz najwyższej jakości materiałów, dzięki którym z łatwością oznaczysz wyprodukowane przez Twoją firmę produkty, to drukarnia FlexOn przygotowała coś specjalnie dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz między innymi etykiety foliowe, cieszące się ogromną popularnością w szczególności wśród klientów, działających w branży spożywczej, przemysłowej czy też logistycznej. Zastanawiasz się dlaczego? Spieszymy z wyjaśnieniem! Tego typu naklejki cechują się bardzo wysoką odpornością na różnorodne czynniki zewnętrzne, w tym wysokie temperatury, dzięki czemu mogą zagwarantować Ci trwałość na długi czas.

Nasza drukarnia to firma, specjalizująca się w dostarczaniu swoim klientom rozwiązań idealnie dopasowanych do potrzeb ich przedsiębiorstwa i indywidualnych oczekiwań, wśród których znajdują się także etykiety foliowe. Dzięki długoletniej działalności na rynku i współpracy z klientami z różnorodnych branż, możemy zagwarantować Ci całkowity profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość wykonywanych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, pomagając naszym klientom dobrać produkty, które sprostają ich wymaganiom i sprawdzą się doskonale w ich codziennej pracy. W naszej drukarni najwyższa jakość idzie w parze z bardzo szybką realizacją zlecenia i niezwykle konkurencyjnymi cenami.

Wysokiej jakości etykiety foliowe - zaufaj specjalistom

Poszukujesz naklejek dla swojej firmy, jednak nie wiesz, czy etykiety foliowe są odpowiednim wyborem? Pozwól, że opowiemy Ci co nieco o tym produkcie. Przede wszystkim są one wykonane z wysokiej jakości folii PP, PE, PCV lub PET, którą pomagamy dobrać w zależności od wymagań jakie twoja etykieta musi spełnić. Naklejki wykonane z folii są alternatywą dla tych papierowych, które w przeciwieństwie do naszej propozycji nie są odporne na wodę czy tłuszcze.

Wysoka jakość dostarczanych przez nas produktów to coś, czego możesz być całkowicie pewien, decydując się na współpracę z naszą drukarnią. Wybrane przez Ciebie etykiety foliowe przygotujemy z największą starannością, biorąc pod uwagę wszelkie Twoje uwagi i sugestie. Dzięki posiadaniu własnego parku maszynowego, który wyposażyliśmy w nowoczesne sprzęty, możemy zagwarantować Ci efekt końcowy, który spełnia wszelkie standardy i sprosta Twoim oczekiwaniom. Masz pomysł na projekt własnej etykiety? W takim razie serdecznie zapraszamy do współpracy!

Przykładowe prace