Etykiety samoprzylepne na rolce

Artykuły najwyższej jakości

Działania w branży, specjalizującej się w produkcji jakichkolwiek towarów, wymaga zastosowania wysokiej jakości rozwiązań, umożliwiających ich właściwe oznakowanie. Specjalnie z myślą o Tobie wprowadziliśmy do naszej oferty etykiety na rolce, które łączą w sobie wygodę w użytkowaniu z trwałością. Nasza propozycja jest w szczególności polecana podmiotom, działających w takich branżach, jak np. spożywcza, medyczna, logistyczna czy przemysłowa. Jednak naszą specjalizacją nie jest wyłącznie dostarczanie rozwiązań dedykowanych przedsiębiorstwom. Drukarnia FlexOn z radością przyjmuje zlecenia także od klientów indywidualnych, bez względu na ich nakład. Poznaj szczegóły naszej oferty!

Proponowane etykiety samoprzylepne na rolce to doskonałe rozwiązanie, umożliwiające bardzo szybkie i bezproblemowe oznakowanie wybranych przez Ciebie towarów. Do ich wykonania wykorzystujemy papier lub dowolną folię - wybór surowca należy wyłącznie do Ciebie i zależy od wyzwań, którym każdego dnia musi sprostać Twoja firma. Każdy z materiałów jest dostarczany przez dostawców, z którymi prowadzimy długoletnią współpracę, dlatego też możesz być pewien, że charakteryzują się one niezwykłą trwałością i w zależności od ich rodzaju - odpornością na różnorodne czynniki, w tym kontakt z cieczą czy też warunki atmosferyczne. W drukarni FlexOn nie ma miejsca na kompromisy w kwestii jakości!


Etykiety na rolce - wygoda w codziennym użytkowaniu

Każdy z oferowanych przez nas artykułów, w tym także tak popularne wśród naszych klientów etykiety samoprzylepne na rolce, powstaje w naszym parku maszynowym, wyposażonym w nowoczesne sprzęty. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie najnowsze standardy technologiczne i jakościowe, a każdy element tego procesu jest ściśle nadzorowany przez naszych pracowników. Twoja satysfakcja i zadowolenie z efektu końcowego zamówienia jest naszym priorytetem, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby sprostał on oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Dzięki formie, jaką posiadają etykiety na rolce, gwarantują one łatwe i bardzo wygodne użycie. Wystarczy, że odkleisz jedną z naklejek i umieścisz ją na wybranym przez siebie towarze, aby pozostała tam na długi czas. Tylko etykiety w takiej formie można stosować w aplikatorach automatycznych. Klej, który stanowi nieodłączną część proponowanego produktu, to materiał cechujący się niezawodnością i silnymi właściwościami przylegającymi. Na życzenie klienta możemy wydrukować na etykiecie dostarczony projekt. Serdecznie zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.


Przykładowe prace