Naklejki adhezyjne

Nie pozostawiają śladu

Drukarnia fleksograficzna FLEXON to producent etykiet dla większości branż. W naszej ofercie znajdują się produkty różnego typu – naklejki wodoodporne, etykiety plombowe, z nadrukiem, warstwowe, etykiety puste, termiczne. Nasze produkty mogą Państwo wygodnie dopasować do swoich oczekiwań, różnego typu zastosowań i warunków, w których wyprodukowane przez nas naklejki zostaną wykorzystane. Naszą specjalnością są nietypowe rozwiązania, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć naklejek specjalnych i naklejek bez kleju. W tej kategorii polecamy Państwu m.in. naklejki adhezyjne.

Jest to rodzaj specjalistycznej folii, która idealnie przylega to płaskich powierzchni dzięki oddziaływaniu międzycząsteczkowemu. Aplikacja takich etykiet jest bardzo prosta, nadają się one do wielorazowego użytku i nie pozostawiają żadnych śladów. Folia do produkcji naklejek występuje w kolorze białym i przeźroczystym. Może zostać zadrukowana w specjalny sposób, na przykład tak, aby była czytelna od strony szyby. Etykiety drukowane na folii elektrostatycznej wykorzystywane są głównie w branży reklamowej, wystawienniczej, przez producentów sprzętów RTV i AGD, w punktach usługowych.


Naklejki adhezyjne – zalety

Naklejki adhezyjne to gwarancja łatwej aplikacji oraz bezproblemowego, szybkiego demontażu. To jednak nie koniec korzyści! Etykiety tego typu nie pozostawiają śladu na przyklejanych powierzchniach (ponieważ w ich produkcji nie wykorzystuje się kleju) i są wielorazowego użytku – można je dowolną ilość razy odklejać oraz przyklejać na nowo, a po usunięciu z jednej powierzchni przykleić bez problemu na inną.

Nie ma też problemu ze stosowaniem wewnątrz i na zewnątrz, ponieważ są odporne na promieniowanie UV oraz różnice temperatur. W dodatku etykiety są łatwe i wygodne w pielęgnacji – do zmywania powierzchniowych zabrudzeń można stosować wodę. To wszystko sprawia, że naklejki adhezyjne to produkt, po który warto sięgnąć.


Przykładowe prace