Etykiety zabezpieczające

Zabezpieczenie dla każdej branży

Specyficzne działania w pewnych branżach wymagają od nich zastosowania rozwiązań, umożliwiających dokładne zamknięcie i ochronę towarów. Właśnie w takich sytuacjach z pomocą przychodzą etykiety zabezpieczające, które znajdziesz w ofercie drukarni FlexOn. Proponowane produkty od wielu lat cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów i nic w tym dziwnego. Zapewniają niezawodną i trwałą ochronę produktów w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. A to wszystko dzięki odpowiednim materiałom, które zostały wykorzystane do ich produkcji, o których opowiemy dokładniej za chwilę. Jeśli poszukujesz rozwiązań zabezpieczających na miarę potrzeb swojej firmy - nasza oferta z pewnością Cię nie zawiedzie.

Aby zagwarantować pełną satysfakcję z efektu końcowego zamówień, do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, pomagając naszym klientom dobrać etykiety zabezpieczające, które doskonale sprawdzą się w branży, w której prowadzą swoje działania. Artykuły te szczególnie polecane są w branży elektronicznej, chemicznej, kosmetycznej, handlowej czy medycznej, w których nienaruszone opakowanie towaru jest niezwykle ważne. Proponowane naklejki zostały wykonane w taki sposób, aby ich naruszenie uniemożliwiało ich ponowne naklejenie. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że wybrany przez nich lek, kosmetyk, artykuł spożywczy czy nawet sprzęt komputerowy został zakupiony przez nich w stanie nienaruszonym i prosto od producenta.


Etykiety zabezpieczające - trwałość i niezawodność w każdej sytuacji

Oferowane przez drukarnię FlexOn etykiety zabezpieczające produkowane są w naszym parku maszynowym, który został odpowiednio wyposażony. Nowoczesne i specjalistyczne sprzęty, najwyższe standardy obsługi oraz rozwiązania technologiczne i jakościowe umożliwiają nam zagwarantowanie klientom efektu końcowego zgodnego z ich potrzebami i spełniającego wszelkie ich oczekiwania. Wśród metod druku, które są przez nas wykorzystywane, można wyróżnić między innymi druk cyfrowy, fleksografię, druk termotransferowy czy też sitodruk.

Jakie w takim razie etykiety zabezpieczające możemy Ci zaproponować? Spieszymy z odpowiedzią! W naszej ofercie znajdziesz między innymi plomby gwarancyjne kruszące, Void czy rozwarstwiające, które mogą zostać wykonane według Twojego własnego projektu lub na podstawie ogólnodostępnych wzorów. Oferujemy również unikatowy system znakowania permanentnego polegający na transferze nadruku bezpośrednio na produkt. Takie oznakowanie jest niemożliwe do usunięcia i przypomina nadruk bezpośredni.W przypadku zainteresowania naszą ofertą, serdecznie zachęcamy do skorzystania z zapytania ofertowego, które możesz znaleźć na naszej stronie. Na jego podstawie nasz zespół przygotuje dla Ciebie dokładne wyliczenie wszelkich kosztów. Zapraszamy!


Przykładowe prace