Etykiety / naklejki plombowe

Zabezpieczenie nie do zdarcia

Witaj w drukarni FlexOn, specjalizującej się od prawie 30 lat w dostarczaniu nalepek, umożliwiających znakowanie oraz ochronę towaru. Jedną z naszych propozycji są najwyższej jakości plomby gwarancyjne, zapewniające zabezpieczenie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Ich wykorzystanie umożliwi Ci zagwarantowanie swoim klientom całkowitej nowości produktów, które nie zostały wcześniej otwarte i są nadal fabrycznie zapakowane. Tego typu rozwiązania sprawdzą się doskonale między innymi w branży kosmetycznej, medycznej, handlowej, elektronicznej czy też chemicznej. Jesteś ciekaw, co dla Ciebie przygotowaliśmy? Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Dostępne w naszej bogatej ofercie etykiety plombowe to artykuły najwyższej jakości, charakteryzujące się trwałością i starannym wykonaniem, do którego wykorzystano wyłącznie najlepsze i najodporniejsze materiały. Zastanawiasz się, czym różnią się od swoich tradycyjnych odpowiedników? Spieszymy z wyjaśnieniem! Te tzw. plomby pozwalają na oznakowanie towaru w taki sposób, że jakiekolwiek ich uszkodzenie mechaniczne uniemożliwia ponowne ich naklejenie. Dzięki braku możliwości przywrócenia ich do oryginalnego stanu, Twoi pracownicy lub nawet klienci mają pewność, że nie został on uprzednio otwarty. Ich zastosowanie daje gwarancję całkowitej nowości produktów, które nie były wcześniej w żaden sposób używane.


Niezawodna ochrona towaru dzięki plombom samoprzylepnym

Oferowane naklejki plombowe sprawdzą się doskonale w przypadku takich towarów, jak np. kosmetyki, leki, artykuły spożywcze, różnego rodzaju sprzęty oraz wszelkich innych produktów, których odpowiednie zabezpieczenie jest niezbędne. Każdy z dostępnych w asortymencie drukarni FlexOn materiałów produkowany jest w naszym parku maszynowym. Dzięki temu możemy nieustannie nadzorować cały proces i dokładać wszelkich starań, aby każde zlecenie było realizowane z dokładnymi wytycznymi klientowi i największą starannością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dodatkowo ułatwia nam to nowoczesny sprzęt oraz standardy technologiczne, którymi wyróżniamy się na tle naszych konkurentów.

Plomby naklejkowe to niezawodne rozwiązania, które sprawdzą się w każdej branży. Dzięki szybkiej realizacji zleceń, możesz mieć pewność, że uda nam się dostarczyć gotowe materiały nawet wtedy, kiedy pilnie ich potrzebujesz. Nasza drukarnia realizuje zamówienia bez względu na nakład - z radością podejmiemy się druku zarówno kilku, jak i kilku tysięcy artykułów. Co więcej, wszystkim naszym klientom dajemy możliwość skorzystania z szybkiej dostawy na terenie całej Europy! Bez względu na to, czego potrzebujesz i gdzie mieszkasz, drukarnia FlexOn dołoży wszelkich starań, abyś był w stu procentach zadowolony z efektu końcowego zlecenia. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami już dziś!


Przykładowe prace