Naklejki trudno usuwalne

Zabezpiecz towary przed nieuprawnionym otwarciem

Niektóre branże wymagają od przedsiębiorców zastosowania rozwiązań zabezpieczających, charakteryzujących się niesamowitą trwałością. Jednym z nich są wysokiej jakości naklejki trudne do zerwania, które znajdziesz w ofercie drukarni FlexOn. Nasza propozycja to idealny pomysł dla firm, działających w takich sferach, jak branża przemysłowa, medyczna czy logistyczna. Dzięki niej w łatwy i szybki sposób oznaczysz swój produkt w sposób niemożliwy do usunięcia. Nasza innowacyjna technologia to nie zwyczajna naklejka, której rogi odklejają się po pewnym czasie. Dzięki naszemu rozwiązaniu samemu umieścisz trwały nadruk na swoim produkcie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej atrakcyjnej oferty!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, oferujemy wysokiej jakości naklejki trudno usuwalne w bardzo konkurencyjnych cenach. Już dziś masz możliwość zlecenia ich druku, a aby tego dokonać, nie musisz nawet wychodzić z domu! W drukarni FlexOn przyjmujemy zamówienia za pośrednictwem naszej strony internetowej i podejmujemy się ich bez względu na konieczny nakład. Nie ma dla nas zadań niemożliwych, dlatego też nieważne czy chciałbyś wydrukować tylko kilka etykiet, czy też ich setki tysięcy - dołożymy wszelkich starań, aby Twoje zlecenie zostało zrealizowane najszybciej, jak jest to tylko możliwe, a efekt końcowy w pełni sprostał Twoim wymaganiom.


Naklejki trudne do zerwania – jedyne takie rozwiązanie na rynku

Przejdźmy jednak do konkretów… Oferowane przez naszą drukarnię naklejki trudnozrywalne zostały wykonane w specjalnej technologii, która uniemożliwia oderwanie ich od powierzchni, na której zostały uprzednio umieszczone. Dowiedz się jaki jest koszt wykonania takich naklejek z twoim logiem wysyłając do nas zapytanie ofertowe. Aby to zrobić, skorzystaj z formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.

W FlexOn posiadamy własny park maszynowy, w którym produkujemy wybrane przez Ciebie naklejki trudne do zerwania. Dzięki temu możemy nie tylko nadzorować każdy element procesu ich wyrobu, ale także dołożyć wszelkich starań, aby przebiegał on w zgodzie z wszelkimi standardami technologicznymi i jakościowymi. Materiały, na których zostają one umieszczone, to artykuły dostarczone nam przez renomowanych dostawców, cieszących się zaufaniem wśród wielu przedsiębiorstw. Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i małe i duże firmy. Czekamy na Twoje zamówienie!


Przykładowe prace