Etykiety znamionowe

Oznacz swój produkt

W ofercie drukarni fleksograficznej FLEXON znajdą Państwo różne rodzaje etykiet. W naszej ofercie znajdują się m.in. etykiety z nadrukiem, etykiety znamionowe, a także puste, termiczne i do różnego typu zastosowań (naklejki dwustronne, wlepki czy naklejki wewnętrzne na szybę drukowane od strony kleju). Od podstaw tworzymy dla Państwa produkty każdego typu, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i preferencji. Na życzenie klientów drukujemy również etykiety ze zmiennymi kodami kreskowymi, z kodem QR czy ze zmienną numeracją.

Etykiety znamionowe to wyjątkowe produkty w kategorii naklejek. To etykiety zazwyczaj wykonane ze srebrnej lub białej poliestrowej folii z bardzo mocnym klejem. Ten typ etykiet idealnie nadaje się do trwałego znakowania produktów. Sprawdzi się do naklejania informacji ostrzegawczych elementów funkcjonujących w trudnych warunkach, znakowania środków trwałych w firmie, indeksacji komputerów, drukarek, elementów elektrycznych i elektronicznych, ale przede wszystkim idealnie nadaje się do eleganckiego oznaczania własności. Nadruk wykonywany przez nas może być dodatkowo zabezpieczony laminatem błyszczącym lub matowym o różnym stopniu odporności na zarysowanie czy środki chemiczne. Dostarczamy również etykiety znamionowe ze zmieniającymi się informacjami typu kod kreskowy czy numeracja lub w formie etykiet do zadruku w drukarkach termotransferowych wraz z dedykowaną taśmą barwiąca.


Etykiety znamionowe od FLEXON to dobry wybór

W drukarni fleksograficznej FLEXON mamy dostęp do wielu specjalistycznych materiałów, posiadamy niezbędną w tym zakresie wiedzę i profesjonalne umiejętności w zakresie łączenia nowoczesnych technik produkcyjnych. Etykiety znamionowe to jeden z rodzajów naklejek, które przygotowujemy dla naszych klientów. Nasze etykiety zadrukowujemy w pełnej gamie kolorystycznej technologią UV. Znamionowe produkty zabezpieczone laminatem mają tę zaletę, że z łatwością można je wyczyścić z tłuszczu, smarów i brudu za pomocą zwykłej szmatki.

Przykładowe prace