Etykiety na kable

Oznacz swój produkt

W ofercie drukarni fleksograficznej FLEXON znajdują się etykiety na kable, które idealnie nadają się do oznaczania i organizowania kabli komputerowych, telefonicznych oraz innych. Oznakowanie okablowania pomoże Państwu zachować porządek w miejscu pracy, a na wypadek awarii bez problemu będzie można zweryfikować rodzaj kabli i to, od jakiego sprzętu pochodzą. W FLEXON proponujemy Państwu naklejki najwyższej jakości, ponieważ wiemy, że oznaczenia tego typu powinny być przede wszystkim trwałe i odporne na ścieranie, co pozwoli uzyskać czytelny opis utrzymujący się przez wiele lat użytkowania.

Materiał, z którego produkujemy etykiety na kable, jest odporny na działanie niekorzystnych warunków i jest dedykowany do znakowania kabli. Naklejki tego typu możemy zadrukować w całości w naszej drukarni lub dostarczyć w rolkach wraz z kalką do zadruku termotransferowego. Etykiety są odporne na wpływ wysokich i niskich temperatur oraz wilgoć. Ich zaletą jest to, że można je łatwo zamontować. Sprawdzą się idealnie do oznaczania kabli w przestrzeni firmowej, ale nie tylko – naklejki laminowane o wysokiej odporności można wykorzystać przy oznaczaniu kabli i przewodów na zewnątrz oraz w branży przemysłowej.


Etykiety na kable od FLEXON

eśli interesują Państwa naklejki na kable, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy do dyspozycji klientów pod numerem telefonu (34 353 20 71) oraz adresem e-mail (biuro@drukarniaflexon.pl). Napiszcie Państwo do nas, podając jakie kable i na jak długo chcecie oznakować – podajcie, jakie będą warunki użytkowania, a my doradzimy, jaki dobrać materiał i nadruk, aby końcowy produkt zaspokoił Państwa oczekiwania.