Etykiety odporne na temperaturę

Specjalne etykiety odporne na temperaturę

Drukarnia fleksograficzna FLEXON to producent etykiet dopasowanych do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdują się m.in. etykiety z nadrukiem, etykiety odporne na temperaturę i do różnego typu zastosowań (etykiety przemysłowe, logistyczne, ADR czy ozdobne etykiety produktowe). Od początku działalności nawiązaliśmy współpracę z wieloma klientami – pracujemy dla branży spożywczej, chemicznej, przemysłowej, logistycznej, kosmetycznej i medycznej. Naszą specjalnością jest druk etykiet do zadań specjalnych, które sprawdzają się w trudnych warunkach lub wykazują wyjątkowe właściwości.

Przygotowując dla Państwa etykiety odporne na temperaturę, jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa oczekiwań również pod kątem nakładu. Stosujemy różne techniki druku, wykorzystywane zarówno przy niskich, jak i bardzo wysokich nakładach. Jednocześnie podkreślamy, że wydrukujemy każdy nakład naklejek – od kilku sztuk do milionowych nakładów, ponieważ staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich klientów – zarówno tych, którzy potrzebują nawet kilkuset sztuk jednego dnia, tych, którzy używają milionów etykiet w tym samym odstępie czasu oraz tych, którym zależy na przygotowaniu niewielkiego nakładu.


Etykiety odporne na temperaturę od FLEXON to dobry wybór

Produkcja naklejek do zadań specjalnych to specjalność FLEXON. W naszym asortymencie znajdują się etykiety odporne na temperaturę, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zarówno sam materiał, jak i nadruk na naklejce musi wytrzymać trudne warunki wynikające z niskich lub wysokich temperatur. Niezależnie od tego czy potrzebujesz oznakować produkt zamrażany do -196 stopni czy potrzebujesz oznakować rozżarzoną do czerwoności stal pomożemy ci dobrać odpowiedni system znakowania. W produkcji tego typu etykiet stosujemy najtrwalsze farby, laminaty i kleje, które dają gwarancję wytrzymałości, solidności oraz czytelności informacji przez lata. To wszystko sprawia, że drukowane przez nas naklejki to materiały najwyższej jakości, które wytrzymają każde warunki.

Przykładowe prace