Etykiety poliamidowe

Etykiety do zadań specjalnych

Drukarnia fleksograficzna FLEXON to profesjonalny producent etykiet dla większości branż. Jesteśmy firmą rodzinną, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku, które zdobywamy od lat 90. Od tego czasu drukujemy naklejki dla branży spożywczej, chemicznej, przemysłowej, logistycznej, kosmetycznej oraz medycznej. W naszej ofercie znajdują się etykiety różnego typu – specjalne (plombowe, warstwowe, do trudnych powierzchni), etykiety poliamidowe, etykiety puste (w tym termiczne czy termo transferowe) i wiele innych. Nasz bogaty asortyment sprawia, że dostępne u nas produkty mogą Państwo bez problemu dopasować do swoich oczekiwań i warunków, w których wyprodukowane przez nas materiały zostaną wykorzystane.

Nasze naklejki poliamidowe konfekcjonujemy na rolkach oraz w specjalnych arkuszach, dzięki czemu są od ręki gotowe do aplikacji. Ich produkcja odbywa się zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi, dzięki czemu mogą być Państwo pewni wysokiej jakości. Stosujemy technologie druku takie jak: fleksografia, druk cyfrowy, druk termotransferowy oraz sitodruk. To nie wszystko – posiadamy odpowiedni park maszynowy do konfekcjonowania etykiet według wskazań klienta. Z dumą możemy zaświadczyć, że naszymi dostawcami materiałów samoprzylepnych są najwięksi producenci z Polski i Europy, którzy doceniają jakość naszych wyrobów.


Odporne na temperaturę etykiety poliamidowe

W naszej ofercie znajdują się etykiety poliamidowe, które są odporne na bardzo wysoką temperaturę nawet do 260°C (500°F) przez jedną godzinę. Mogą także zabezpieczyć powierzchnię podczas krótkich ekspozycji w jeszcze wyższych temperaturach, dzięki czemu są idealne do stosowania w procesach lakierowania proszkowego, galwanizacji czy lutowania na fali. Nadają się doskonale do etykietowania płytek PCB oraz innych produktów poddawanych obróbce w wysokiej temperaturze.

W drukarni fleksograficznej FLEXON jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb. Jeśli podczas przeglądania naszej oferty pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do przesyłania do nas zapytań dotyczących nietypowych produktów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji etykiet i naklejek mamy dostęp do wielu specjalistycznych materiałów, a przede wszystkim wiedzę i profesjonalne umiejętności w łączeniu technik produkcyjnych. To wszystko sprawia, że warto obdarzyć nas zaufaniem.


Przykładowe prace