Etykiety poliestrowe

Oznacz swój produkt

FLEXON to drukarnia fleksograficzna, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji etykiet i naklejek ma dostęp do wielu specjalistycznych materiałów, a także wiedzę i sprawdzone umiejętności w zakresie profesjonalnego łączenia technik produkcyjnych. To wszystko sprawia, że drukowanie różnych rodzajów etykiet to nasza specjalność! W naszej ofercie znajdują się różne typy etykiet, w tym etykiety poliestrowe. Wszystkie zlecenia realizujemy szybko – jeśli goni Państwa termin albo w Państwa firmie z dnia na dzień zabrakło etykiet, dostosujemy się do Państwa potrzeb i przygotujemy je najszybciej, jak będziemy mogli. Dzięki profesjonalnej pracowni cyfrowej, fleksograficynej i sitowej oraz bogatej bibliotece wykrojników przygotowani jesteśmy w stanie skrócić czas realizacji do minimum. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu – razem ustalimy atrakcyjne warunki współpracy.

Etykiety poliestrowe to rodzaj mocnych naklejek z białego lub srebrnego samoprzylepnego poliestru, które idealnie nadają się do wyjątkowych zastosowań. Sprawdzą się doskonale w sytuacji, kiedy oczekujesz dużo większej wytrzymałości niż w przypadku zwykłych etykiet papierowych. Są mocne i bardzo trwałe, dzięki czemu nadają się do stosowania na zewnątrz – są odporne na smar, brud, wodę, urazy mechaniczne, zmiany temperatur oraz inne warunki atmosferyczne. Gwarantują niezmienny wygląd przez długi okres użytkowania. Naklejki poliestrowe są rozwiązaniem dedykowanym do wysokich temperatur i bez problemu funkcjonują na elementach rozgrzewających się do 150 stopni Celsjusza.


Etykiety poliestrowe sprawdzą się w każdych warunkach

Wszędzie tam, gdzie materiał i nadruk na naklejce musi wytrzymać niekorzystne warunki w zakresie zróżnicowanych temperatur czy promieni UV, proponujemy Państwu etykiety poliestrowe. We FLEXON stosujemy najlepsze techniki druku, wysokiej jakości farby, laminaty i kleje, które dają gwarancję czytelności informacji na naklejkach przez długie lata. Ponadto dostępne u nas etykiety są bardzo proste w montażu, dzięki czemu nie będą mieli Państwo problemu z ich samodzielnym naklejeniem. Jesteśmy również wstanie dostarczyć etykiety w dowolnym nakładzie i kształcie bez konieczności zakupu drogich wykrojników. Nadruku wykonywany jest metodą cyfrową lub tradycyjną w zależności od nakładu.

Przykładowe prace