Taśma do drukarki

Profesjonalna taśmy do etykiet

Drukarnia fleksograficzna FLEXON to producent etykiet! W naszej ofercie znajdują się etykiety reklamowe dla większości branż – pracujemy dla branży spożywczej, chemicznej, przemysłowej, logistycznej, kosmetycznej i medycznej. Ponadto w naszym sklepie internetowym mogą się Państwo zaopatrzyć w drukarki termiczne i termotransferowe, a nasz asortyment obejmuje także taśmy do drukarki czy kalki termotransferowe. Nie boimy się nowych wyzwań, dlatego w naszej ofercie jest miejsce na realizację zleceń specjalnych, a my czekamy na zapytania dotyczące nietypowych projektów. Mogą się z nami Państwo skontaktować pod numerem telefonu (34 353 20 71) oraz adresem e-mail (biuro@drukarniaflexon.pl).

Nasze doświadczenie na rynku sięga początku lat 90. Zaczynaliśmy skromnie, jednak nasze profesjonalne podejście, troska o najmniejsze szczegóły oraz chęć pomocy sprawiły, że zbudowaliśmy pokaźną bazę zadowolonych klientów z całej Polski i Europy. Naszym największym atutem jest to, że wychodzimy z założenia, iż największą wartością firmy jest zadowolenie klientów. Właśnie dlatego na naszej stronie internetowej znajdą Państwo produkty najlepszej jakości, które z pewnością spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających odbiorców.


Taśma do drukarki od FLEXON

Jesteśmy firmą rodzinną i wartości takie jak zaufanie, odpowiedzialność i bezpieczeństwo przekładamy w sferę biznesu. Proponowana taśma do drukarki to produkt wysokiej jakości, który znajduje zastosowanie w różnych typach drukarek. W zależności od potrzeb znajdą Państwo u nas taśmy do zadrukowywania etykiet termotransferowych wykonanych z różnych materiałów. Jeśli zdecydują się Państwo na produkty z naszej oferty, mogą Państwo liczyć na dostawę na terenie całej Europy. Współpracujemy z zaufanymi firmami przewozowymi, dzięki czemu gwarantujemy szybką dostawę zamówień do każdego miejsca w Europie.

Przykładowe kalki