Bilety termiczne

Bilety oraz kartoniki do zadruku

Drukarnia fleksograficzna FLEXON od ponad dwudziestu lat produkuje etykiety z nadrukiem, etykiety puste, termiczne oraz etykiety spersonalizowane, okazjonalne i do różnego typu zastosowań w każdym wymiarze i kształcie. Naszą specjalnością są m.in. etykiety samoprzylepne z własnym nadrukiem oraz bilety termiczne do drukarek. Dostosujemy się do Państwa oczekiwań – możemy przygotować bilety z dowolną, wybraną przez Państwo grafiką, wymyślonym napisem czy firmowym logo. Nasi fachowcy przygotują dla Państwa materiały najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w produkcji etykiet samoprzylepnych do drukarek biurowych, laserowych i atramentowych, termicznych, termotransferowych oraz igłowych. Nasze bilety termiczne produkowane są z papieru termicznego i przeznaczone do druku bez użycia taśmy termotransferowej (kalki barwiącej). Zadruk odbywa się pod wpływem ciepła wydzielanego przez głowicę termiczną (drukarki lub wagi) – w wyniku reakcji chemicznej powstaje czarny nadruk na etykiecie. Do produkcji biletów tego typu używamy papieru typu ECO (zadruk jest mniej trwały, całość może być podatna na zarysowania) oraz TOP (lepsza wytrzymałość). Oferujemy również bilety oraz kartoniki do zadruku metodą termotransferową ale jest to rzadziej spotykany sposób druku biletów.


Bilety termiczne od FLEXON

Specjalizujemy się w drukowaniu na roli etykiet, biletów i zawieszek termicznych, które znajdują zastosowanie w kinach, na lotniskach, w filharmoniach i teatrach. Są przeznaczone do drukarek (termicznych z zastosowaniem kalki lub bez), a także w końcowej postaci (gotowe) z całościowym lub częściowym nadrukiem do ośmiu kolorów. Bilety termiczne od FLEXON mogą być przygotowane w dowolnym kształcie, w formie perforowanej rolki z nadrukiem znacznika od spodu oraz grafiką na wierzchu lub w czystej postaci.

Przykładowe prace