Etykiety ekologiczne Second Life

Wytworzenie materiału do produkcji etykiet zużywa zasoby naszej planety. Nawet jeśli stosujemy surowce pochodzące ze zrównoważonych źródeł odnawialnych nadal wymagane jest zużycie surowców pierwotnych. Zamiast tego proponujemy wytwarzanie etykiet jednocześnie nadając śmieciom drugie życie.

Stosując materiały wytworzone z surowców pochodzących z recyklingu, jesteśmy w stanie, dostarczyć Państwu etykiety, które sprawią że wasze opakowanie ozdobione będzie za pomocą odpadów realnie redukując ile trafi ich na wysypisko.

Stosując etykiety „SecondLife” zmierzamy w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego, a to najlepsze działanie na rzecz ekologii. Dzięki temu, surowce nie są utylizowane ale wracają do obiegu tworząc nowe produkty.

Korzyści ekologiczne z zastosowania etykiet SecondLife:

  • nadają „drugie życie” śmieciom konsumenckim
  •  materiały te ograniczają wykorzystywanie pierwotnych surowców odnawialnych i nieodnawialnych
  •  wspierają dążenie do gospodarki obiegu zamkniętego
  •  redukują ogólny negatywny wpływ opakowania na środowisko

Naszym zdaniem stosowanie materiałów z recyklingu jest jednym z bardziej stosownych podejść do tematu ekologii. Wytworzenie tego typu materiałów bywa droższe, jednak jest to realne działanie powstrzymujące proces zaśmiecania planety.

Świadomi klienci z pewnością docenią marki, stosujące takie rozwiązania.

Napisz do nas jaki produkt potrzebujesz zaetykietować oraz w jakim jest opakowaniu, a my pomożemy dobrać etykietę, tak aby, opakowanie miało jak najmniejszy wpływ na środowisko.

Dodatkowo na twojej etykiecie możemy umieścić nasz znaczek „SecondLife” który poinformuje twoich klientów o tym, że pakujesz w sposób odpowiedzialny i zrównoważony.

Potrzebujesz wyceny lub pomocy?

Skorzystaj z formularza lub napisz do nas na adres: biuro@drukarniaflexon.pl

Jeśli potrzebujesz wycenę napisz do nas w treści wiadomości:
Jaka ilość cię interesuje?
Przeznaczenie docelowe?
Wymiar etykiety?
Czy aplikujesz etykiety ręcznie czy mechanicznie?

Formularz kontaktowy

Numer bez spacji

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Flexon - Drukarnia etykiet samoprzylepnych z siedzibą przy ul. ul. Wiejska 48, 42-700 Jawornica. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana wniosku. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.