Etykiety do drukarek, na rolce oraz w arkuszu A4

Oferujemy szeroką gamę etykiet termicznych, termotransferowych oraz do druku laserowego i inkjetowego które wykonujemy z wysokiej jakości certyfikowanych materiałów papierowych i foliowych. Posiadamy bogatą bazę prawie 800 wykrojników.

Etykiety termotransferowe i termiczne – do drukarek pobierających etykiety z rolki, drukujących z taśmą barwiącą lub termicznie. Etykiety mogą być puste bądź z nadrukiem. Opcjonalnie dla etykiet termicznych oferujemy specjalną powłokę, przedłużającą żywotność głowicy drukującej. Tego typu etykiety, na życzenie klienta, dostarczamy wraz z taśmą barwiącą dopasowaną do materiału, tak by była pewność, że zadruk będzie trwały i estetyczny. Produkujemy również etykiety do drukarek marki Dymo wymagających specjalnego znacznika.

Etykiety do druku laserowego – dedykowane do biurowych drukarek drukujących arkusze A4. Na arkuszu znajdują się etykiety samoprzylepne w różnych formatach.

Etykiety do druku inkjetowego – dedykowane do urządzeń drukujących w kolorze w technologii inkjetowej, etykiety zawierają specjalną powłokę przyjmującą tusz. Dostarczane w rolkach lub arkuszach.

Dodatkowo etykiety mogą zawierać perforację bezpośrednio na etykiecie lub pomiędzy etykietami w papierze podkładowym.

Konfekcja etykiet:

  • w rolkach, nawój oraz średnica gilzy jest dobierana do konkretnego modelu drukarki
  • w arkuszach A4, do drukarek arkuszowych

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniej etykiety?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego poniżej.

Potrzebujesz wyceny lub pomocy?

Skorzystaj z formularza lub napisz do nas na adres: biuro@drukarniaflexon.pl

Jeśli potrzebujesz wycenę napisz do nas w treści wiadomości:
Jaka ilość cię interesuje?
Przeznaczenie docelowe?
Wymiar etykiety?
Czy aplikujesz etykiety ręcznie czy mechanicznie?

Formularz kontaktowy

Numer bez spacji

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Flexon - Drukarnia etykiet samoprzylepnych z siedzibą przy ul. ul. Wiejska 48, 42-700 Jawornica. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana wniosku. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.