Etykiety do drukarek, na rolce oraz w arkuszu A4

Oferujemy szeroką gamę etykiet termicznych, termotransferowych oraz do druku laserowego i inkjetowego które wykonujemy z wysokiej jakości certyfikowanych materiałów papierowych i foliowych. Posiadamy bogatą bazę prawie 800 wykrojników.

Etykiety termotransferowe i termiczne – do drukarek pobierających etykiety z rolki, drukujących z taśmą barwiącą lub termicznie. Etykiety mogą być puste bądź z nadrukiem. Opcjonalnie dla etykiet termicznych oferujemy specjalną powłokę, przedłużającą żywotność głowicy drukującej. Tego typu etykiety, na życzenie klienta, dostarczamy wraz z taśmą barwiącą dopasowaną do materiału, tak by była pewność, że zadruk będzie trwały i estetyczny. Produkujemy również etykiety do drukarek marki Dymo wymagających specjalnego znacznika.

Etykiety do druku laserowego – dedykowane do biurowych drukarek drukujących arkusze A4. Na arkuszu znajdują się etykiety samoprzylepne w różnych formatach.

Etykiety do druku inkjetowego – dedykowane do urządzeń drukujących w kolorze w technologii inkjetowej, etykiety zawierają specjalną powłokę przyjmującą tusz. Dostarczane w rolkach lub arkuszach.

Dodatkowo etykiety mogą zawierać perforację bezpośrednio na etykiecie lub pomiędzy etykietami w papierze podkładowym.

Konfekcja etykiet:

  • w rolkach, nawój oraz średnica gilzy jest dobierana do konkretnego modelu drukarki
  • w arkuszach A4, do drukarek arkuszowych

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniej etykiety?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego poniżej.

Potrzebujesz wyceny lub pomocy?

Skorzystaj z formularza lub napisz do nas na adres: biuro@drukarniaflexon.pl

Jeśli potrzebujesz wycenę napisz do nas w treści wiadomości:
Jaka ilość cię interesuje?
Przeznaczenie docelowe?
Wymiar etykiety?
Czy aplikujesz etykiety ręcznie czy mechanicznie?

Formularz kontaktowy

Numer bez spacji
Dziękujemy za kontakt. Wiadomość została pozytywnie wysłana.
Wystąpił błąd podczas wysyłania. Sprawdź wszystkie wymagane pola.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Flexon - Drukarnia etykiet samoprzylepnych z siedzibą przy ul. ul. Wiejska 48, 42-700 Jawornica. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana wniosku. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.