Ekologiczna taśma papierowa

Taśma ułatwiająca recykling

Ekologiczna taśma papierowa nie tylko chroni Twoje przesyłki, ale także bez wątpienia dba o planetę.

Jeśli szukasz najbardziej wytrzymałej, ekologicznej i praktycznej taśmy do pakowania przesyłek i kartonów, nasz produkt spełni Twoje oczekiwania.

Ekologia

Naturalny klej roślinny to najbardziej ekologiczne rozwiązanie dostępne na rynku!

Ekonomia

Papierowa taśma jest znacznie tańsza od samoprzylepnych taśm papierowych!

Bezpieczeństwo

Nasza taśma wiąże się z kartonem w sposób bardzo trwały, całkowicie plombując paczkę.

Zobacz nasze taśmy
w praktyce

Nasza papierowa taśma ekologiczna w połączeniu z aplikatorem to kompleksowe rozwiązanie, które nie tylko przyczynia się do ochrony naszej planety, ale także usprawnia codzienną pracę związana z pakowaniem przesyłek. Jeśli zależy Ci na ekologii, niezawodności i wygodzie, to nasza taśma i aplikator są idealnym wyborem dla Twojego biznesu.

Zachęcamy także do przeczytania artykułu na temat „Zielony e-commerce”.

Cennik taśm papierowych

Cena netto dotyczy 1 rolki taśmy
Im więcej zamawiasz tym taniej!

+ dodatkowy koszt przygotowalni 120,00 zł netto / 1 kolor
przy pierwszym zamówieniu

Aplikatory na mokro

Proces aplikacji naszej papierowej taśmy ekologicznej jest prosty i efektywny. Po napełnieniu pojemnika na wodę, aplikator jest gotowy do użycia. Aplikując taśmę, klej jest aktywowany, co sprawia, że taśma mocno wiąże się z powierzchnią opakowania. Dzięki temu masz pewność, że Twoje przesyłki są bezpieczne i solidnie zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Cena: 110zł (netto)

Formularz kontaktowy

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Flexon - Drukarnia etykiet samoprzylepnych z siedzibą przy ul. ul. Wiejska 48, 42-700 Jawornica. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana wniosku. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.