Ozdobne etykiety samoprzylepne z nadrukiem

Nic nie sprzedaje tak skutecznie jak piękna etykieta. To miejsce styku klienta z marką. Połączenie wzoru z odpowiednim podłożem i uszlachetnieniem, powoduje, że nie tylko chcemy patrzeć na produkt ale także chcemy go wziąć do ręki, poczuć strukturę opakowania, doznać wrażeń. W doborze etykiety kluczowe jest to, co chciałbyś aby twój klient poczuł biorąc twój produkt do ręki. Pomożemy ci sprawić, żeby poczuł coś wyjątkowego.

W naszej ofercie możesz znaleźć szeroki wachlarz materiałów samoprzylepnych, obok standardów mamy m. in. papiery strukturalne / podłoża metalizowane / folie typu no-label-look

Oferujemy różnego typu wykończenia:

  • lakiery: błyszczące, matowe, funkcyjne,
  • laminację: błysk i mat,
  • hot oraz cold stamping foliami metalizowanymi w różnych kolorach,
  • tłoczenie,
  • personalizację,
  • numerację

Etykiety drukujemy zarówno z powierzonych wzorów, pomagając dopasować odpowiednie podłoże, klej czy rodzaj uszlachetnienia jak również oferujemy usługi projektowe naszego działu graficznego.

Gotowe etykiety dostarczamy w rolkach do aplikacji automatycznej, cięte na pojedyncze sztuki lub w arkuszach, zależnie od preferencji.

Potrzebujesz wyceny lub pomocy?

Skorzystaj z formularza lub napisz do nas na adres: biuro@drukarniaflexon.pl

Jeśli potrzebujesz wycenę napisz do nas w treści wiadomości:
Jaka ilość cię interesuje?
Przeznaczenie docelowe?
Wymiar etykiety?
Czy aplikujesz etykiety ręcznie czy mechanicznie?

Formularz kontaktowy

Numer bez spacji

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Flexon - Drukarnia etykiet samoprzylepnych z siedzibą przy ul. ul. Wiejska 48, 42-700 Jawornica. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana wniosku. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.