Etykiety ozdobne

Przyciągnij uwagę swoich klientów

W czasach, gdy konkurencja potrafi być naprawdę spora, firmy stają przed wyzwaniem zapewnienia sobie wyróżnienia na tle swoich przeciwników. Na szczęście w drukarni FlexOn mamy na to łatwy i tani sposób! Etykiety ozdobne, bo to o nich oczywiście mowa, cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów, prowadzących działania w branży handlowej, spożywczej czy kosmetycznej. Dzięki nim mogą dostarczyć swoim klientom informacje na temat produktu na naklejce, która wyróżnia się niewątpliwymi walorami estetycznymi. Nie daj się zaskoczyć swojej konkurencji i już dziś wybierz dla siebie ozdobne etykiety na Twoje towary!

W drukarni FlexOn każdego dnia dokładamy starań, aby zlecone nam zamówienia były realizowane niezwykle szybko i z największą dokładnością. Właśnie dlatego możesz być pewien, że wybrane przez Ciebie etykiety ozdobne zostaną wykonane w zgodzie ze standardami jakościowymi i technologicznymi, a do ich produkcji wykorzystamy wyłącznie najlepsze i trwałe materiały. Tego typu artykuły najczęściej powstają przy użyciu folii samoprzylepnej czy też papieru samoprzylepnego. Każdy z nich jest dodatkowo zabezpieczony lakierem - błyszczącym lub matowym i ozdabiany złoceniem, tłoczeniem lub jednym i drugim.


Wyróżnij się dzięki etykietom ozdobnym

Dostępne w drukarni FlexOn etykiety ozdobne to prosty i doskonały sposób na wyróżnienie się na tle Twoich konkurentów. Ich wygląd ogranicza wyłącznie Twoja wyobraźnia - mogą być bogato zdobione, odzwierciedlać styl minimalistyczny czy posiadać neonowy kolor. To Ty decydujesz, jakie rozwiązanie sprawdzi się w Twoim biznesie. U nas możesz wybierać tego typu etykiety wykonane za pomocą metody fleksografii, druku cyfrowego cz sitodruku. Nie wiesz, która z nich będzie dla Ciebie idealna? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a jeden z naszych pracowników z radością Ci doradzi.

Dlaczego warto zdecydować się na etykiety ozdobne? To bardzo proste! Oprócz oryginalnego wyglądu, gwarantującego wyróżnienie, są one niezwykle łatwe w codziennym użytkowaniu. W zależności od metody, na którą się zdecydujesz, otrzymasz je w formie rolki bądź na arkuszach powycinane w dowolnym kształcie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza oferta była bogata i pozwalała Ci na wybór rozwiązania idealnie dopasowanego do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Dysponujemy technologią wykonywania złocenia cyfrowego nie wymagającego matrycy. Nie zwlekaj ani chwili dłużej i już dziś wyślij do nas zapytanie ofertowe, abyśmy mogli rozpocząć pracę nad Twoim zamówieniem. Zapraszamy do współpracy!


Przykładowe prace