Etykieciarki do etykiet

Jesteśmy jedynym w Europie centralnej przedstawicielem amerykańskiego producenta etykieciarek półautomatycznych Dispensa-Matic. Zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszej oferty o etykieciarki aby pomagać naszym klientom automatyzować ich proces etykietowania. Urządzenia Dispensa-Matic są dopracowanymi i bezawaryjnymi urządzeniami o czym świadczy 3 letnia gwarancja i zadowolenie naszych klientów. Z oferty tej firmy wybraliśmy 3 podstawowe modele etykieciarek do trzech rodzai opakowań.

EtykieciarkA do butelek

Bottle – Matic

Etykieciarka do butelek i innych przedmiotów cylindrycznych.
Aplikator etykiet Bottle-Matic umożliwia użytkownikowi etykietowanie wszelkiego rodzaju cylindrycznych przedmiotów takich jak butelki, tuby, areozole i wiele innych. Obsługa urządzenia polega na włożeniu pojemnika i naciśnięciu włącznika nożnego. Po uruchomieniu etykieta jest nakładana z prędkością ok 10 cm na sekundę co sprawia, że większość butelek jest etykietowana w mniej niż 2 sekundy! Po zaaplikowaniu etykiety operator wyjmuje butelkę i wkłada kolejną, aby ponownie rozpocząć proces. Po nabraniu wprawy możliwe jest etykietowanie opakowań z wydajnością nawet 1000 sztuk na godzinę!
Dużą zaletą etykieciarki Bottle-Matic jest brak konieczności nadruku znacznika dla etykiet przeźroczystych.

W sprawie aktualnej ceny prosimy o kontakt na adres biuro@drukarniaflexon.pl lub za pomocą formularza.

EtykieciarkA do Opakowań płaskich

Flex – Matic

Aplikator etykiet Flex+Matic umożliwia użytkownikowi etykietowanie wszelkiego rodzaju płaskich przedmiotów z możliwością dokładnego umiejscowienia etykiety na opakowaniu. Doskonałe urządzenie do etykietowania torebek, doypacków, kopert, woreczków, płytek PCB, a nawet wąskich pudełek na płyty CD i DVD czy złożone kartoniki do grubości 6 mm. Po wsunięciu przedmiotu etykieta jest nakładana automatycznie. Wydajność maszyny zależy praktycznie wyłącznie od prędkości wkładania elementów. Maszyna okleja z prędkością 10 cm na sekundę więc większość przedmiotów przechodzi przez maszynę w mniej niż 2 sekundy! Rola operatora polega wyłącznie na wkładaniu przedmiotów do urządzenia. Po nabraniu wprawy możliwe jest osiągnięcie wydajności na poziomie 1000 opakowań na godzinę!

W sprawie aktualnej ceny prosimy o kontakt na adres biuro@drukarniaflexon.pl lub za pomocą formularza.

EtykieciarkA OPAKOWAŃ Przestrzennych

FLAT – Matic Square

Etykieciarka Flat-Matic służy do etykietowania przedmiotów przestrzennych o wysokości od 6 do 115 mm lub wyższych bez użycia ramienia dociskowego. Etykieciarka sprawdza się w etykietowaniu pudełek, kanistrów, książek, opakowań zbiorczych produktów I innych przemiotów przestrzennych. Urządzenie pozwala mocno przyspieszyć proces etykietowania I sprawić, że etykiety będą aplikowane równo I bez pęcherzy co często jest problemem w przypadku aplikacji ręcznej.

W sprawie aktualnej ceny prosimy o kontakt na adres biuro@drukarniaflexon.pl lub za pomocą formularza.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Dispensa Matic.

Formularz kontaktowy

Numer wpisywać bez spacji

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Flexon – Drukarnia etykiet samoprzylepnych z siedzibą przy ul. ul. Wiejska 48, 42-700 Jawornica. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana wniosku. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.