Wkładki do listew cenowych

Praktyczne wkładki do listew cenowych

Drukarnia fleksograficzna FLEXON jest producentem etykiet samoprzylepnych dla większości branż, w tym dla branży spożywczej i handlowej, w której mają zastosowanie m.in. wkładki do listew cenowych. W zależności od specyfiki danej gałęzi branży, używanych jest wiele typów wkładek. Najbardziej rozpowszechnionym rodzajem materiałów tego typu są paski wielobarwne drukowane na sztywnym kartonie z perforacją między poszczególnymi użytkami lub bez Zaopatrujemy największe sieci sklepowe oraz znaczących producentów w artykuły pomagające w ekspozycji informacji cenowej oraz prezentacji towarów i usług.

Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na doradztwo w zakresie najbardziej ekonomicznych rozwiązań dla swojej firmy. W zależności od warunków, w jakich wkładki do listew cenowych znajdą swoje zastosowanie, dobieramy odpowiedni rodzaj papieru. Plusem pasków jest szybki i bezproblemowy montaż – wystarczy je wsunąć w listwę cenową, aby uzyskać estetyczny i funkcjonalny efekt. Kolorowe wkładki przyciągną wzrok klientów i sprawią, że sklepowy towar będzie prezentował się jeszcze lepiej.


Wkładki do listew cenowych do Twojego sklepu

Jeśli jesteście Państwo właścicielami sklepu i szukacie praktycznych rozwiązań dla swojej firmy, drukarnia fleksograficzna FLEXON serdecznie poleca Państwu wkładki do listew cenowych. Są one idealne w sytuacji, gdy chcą Państwo wyraźnie wyeksponować ceny poszczególnych towarów na półkach lub zmienić dotychczasowy kolor listew w swoim sklepie. To tani i prosty sposób na uporządkowanie ekspozycji cen w lokalu.

Nasza drukarnia etykiet przyjdzie Państwu z pomocą w zakresie promocji, prezentacji towarów i usług oraz informacji w branży handlowej. Jeśli interesują Państwa wkładki do listew oraz inne etykiety charakterystyczne dla tej branży, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy do dyspozycji klientów pod numerem telefonu (34 353 20 71) oraz adresem e-mail (biuro@drukarniaflexon.pl).


Przykładowe prace