Etykiety tłoczone

Wyróżnij swój produkt

Od wielu lat pasją drukarni fleksograficznej FLEXON jest druk naklejek wysokiej jakości, które powstają w odpowiedzi na indywidualne oczekiwania klientów. W naszej ofercie znajdują się m.in. etykiety wysoko zdobione a wśród nich również etykiety tłoczone. Tłoczenie jest niedrogim sposobem uatrakcyjnienia etykiety poprzez nadanie jej wyglądu 3D. Wytłoczenie loga firmy lub innego elementu na ciekawym ozdobnym papierze daje niepowtarzalny i wyjątkowy wygląd „premium” twojemu produktowi. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty.

Naszym priorytetem jest zadowolenie z wykonanych przez nas zleceń. Staramy się traktować każdego klienta jak najlepszego odbiorcę, bo wiemy, że mądry przedsiębiorca docenia społeczne zaufanie. Jako zakład rodzinny średniej wielkości mamy możliwość ominięcia pewnych procedur obowiązujących duże drukarnie i tym samym możemy usprawnić proces produkcyjny. Obecnie mamy dostęp do wielu profesjonalnych materiałów, a także pozyskaliśmy konieczną wiedzę w tym zakresie i posiadamy sprawdzone umiejętności w łączeniu różnych technik produkcyjnych. To wszystko sprawia, że naprawdę warto nam zaufać.


Etykiety tłoczone – gwarancja wysokiej estetyki

Tym z Państwa, którym zależy na wysokiej jakości etykiet, proponujemy etykiety tłoczone. Tłoczenie to jedna z metod uszlachetnienia etykiety, która znacząco wpływa na podniesienie estetyki naklejek i poprawienie wyrazistości niektórych elementów graficznych. Taki produkt z elementami tłoczonymi należy do jednych z najbardziej wyrafinowanych sposobów zdobienia i zaznaczenia wysokiej jakości produktu w przypadku wielu branż, zwłaszcza spożywczej i kosmetycznej.

Naklejki tego typu w naszej drukarni powstają najczęściej w technologii fleksograficznej. Jest to najbardziej rozpowszechniony sposób zadruku etykiet, który oferuje wiele możliwości technicznych. Dzięki niemu można zadrukowywać różnego rodzaju podłoża i uszlachetniać je na wiele sposobów, m.in. tłoczeniem czy nadrukiem farbami metalicznymi. Jakość wydruku oraz jego powtarzalność w tym przypadku zawsze są na bardzo wysokim poziomie.


Przykładowe prace