Naklejki drukowane od strony kleju

Naklejki wewnętrzne na szybę drukowane od strony kleju

W ofercie drukarni FLEXON w kategorii etykiet specjalnych znajdują się naklejki z nadrukiem od strony kleju, które mogą być aplikowane od wewnątrz na powierzchnie szklane. Tego typu materiały są przez nas drukowane od strony błony klejowej i są przeznaczone do łatwego montażu na szybę od jej wewnętrznej strony (podklejki). Od podstaw tworzymy dla Państwa naklejki każdego typu – naszą specjalizacją są etykiety z nadrukiem i inne do zastosowań specjalnych. Na życzenie klientów możemy drukować etykiety ze zmiennymi kodami kreskowymi, z kodem QR czy ze zmienną numeracją.

Etykiety drukowane od strony kleju znalazły szerokie zastosowanie w branży reklamowej (jako naklejki w witrynach sklepów osiedlowych, marketów, centrów handlowych) i motoryzacyjnej (jako etykiety informacyjne i reklamowe na szyby). Z powodzeniem przyjmują one formę informacyjno-ostrzegawczą – w związku z tym idealnie nadają się do naklejenia na szklane drzwi wejściowe, szyby, witryny, itp. Dzięki temu są widoczne i czytelne dla przechodniów czy osób wchodzących do sklepów. Naklejki wewnętrzne są dobrą alternatywą dla klasycznych naklejek naklejanych tradycyjnie od zewnątrz. Nadruk od strony kleju sprawia, że naklejki nie są narażone na uszkodzenie i odklejenie, dzięki czemu są trwalsze.


Naklejki z nadrukiem od strony kleju – doskonałe na szybę

Naklejki wewnętrzne na szybę drukowane od strony kleju doskonale sprawdzają się w przypadku reklamy użytkowej wszędzie tam, gdzie wymagana jest aplikacja od wewnątrz. To doskonała alternatywa dla bezpośredniego druku na szkle oraz tradycyjnych etykiet naklejanych na zewnątrz budynków czy pojazdów. Jest zdecydowanie bardziej odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych (opady deszczu, śniegu, promieniowanie UV, duże natężenie promieni słonecznych). Produkcja naklejek odbywa się zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi i jakościowymi.

Etykiety drukowane od strony kleju mają też zastosowanie w zakresie ozdabiania wnętrz. Pozwalają one na estetyczne wykorzystanie naklejek do dekoracji szyb, witryn, przesuwnych szaf i innych powierzchni szklanych stanowiących dekorację zarówno lokali użytkowych, jak i prywatnych mieszkań czy domów. Nasze naklejki od razu są gotowe do aplikacji.


Przykładowe prace