Etykiety samoprzylepne z nadrukiem

Wyróżnij się na tle konkurencji

W drukarni FlexON oferujemy naszych klientom szereg profesjonalnych usług z zakresu druku i produkcji różnego rodzaju etykiet i naklejek. Jedną z naszych propozycji, która cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów biznesowych, są etykiety samoprzylepne z nadrukiem, umożliwiające łatwe oznaczanie towaru. Tego typu rozwiązanie sprawdzi się doskonale w różnorodnych branżach, wśród których możemy wyróżnić spożywczą, logistyczną, handlową, kosmetyczną czy też usługową. Wykonanie ich z papieru lub folii gwarantuje trwałość materiałów w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach.

Proponowane etykiety samoprzylepne z nadrukiem to wygodna i atrakcyjna wizualnie metoda na oznaczanie wyprodukowanych przez Twoją firmę towarów, przesyłek pocztowych dedykowanych klientom czy ładunków przeznaczonych do transportu. Możesz w czytelny sposób umieścić na nich najważniejsze informacje w formie tekstu lub grafiki. W naszej drukarni wykonujemy etykiety zarówno z dostarczonych przez klienta wzorów jak i pomagamy zaprojektować etykiety pozwalające Państwa produktom się wyróżnić. Wykonujemy kilkaset milionów etykiet rocznie w kilku tysiącach wzorów.
Nasze etykiety dostarczamy w rolkach do aplikacji automatycznej, cięte na pojedyncze sztuki lub w arkuszach zależnie od preferencji klienta.
Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniej etykiety? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Przykładowe prace