Etykiety i naklejki termiczne

Etykiety do zadań specjalnych

Witaj na stronie internetowej drukarni FlexOn! Jeśli poszukujesz materiałów eksploatacyjnych do swojej drukarki etykiet – dobrze trafiłeś. Oferujemy szeroką gamę Etykiet termotransferowych, które wykonujemy z różnych materiałów papierowych i foliowych i dostarczamy wraz z taśmą barwiącą dopasowaną do materiału, tak żebyś miał pewność, że zadrukowane przez ciebie etykiety będą trwałe i estetyczne.

Oferujemy również etykiety termiczne puste oraz z nadrukiem ze specjalną powłoką przedłużającą żywotność głowicy drukującej w twojej drukarce. W drukarni FlexOn posiadamy własny park maszynowy, dzięki czemu możemy dołożyć wszelkich starań, aby każdy element procesu druku przebiegał w zgodzie z najwyższymi standardami technologicznymi. Twoja satysfakcja jest naszym pierwszorzędnym priorytetem, dlatego też w kwestii jakości nie uznajemy żadnych kompromisów.


Poznaj naszą ofertę etykiet termicznych i termotransferowych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i cennej wiedzy możemy zaproponować Ci rozwiązania na miarę potrzeb Twojego biznesu i Twoich oczekiwań. Właśnie dlatego oferowane przez nas naklejki termiczne cieszą się tak ogromną popularnością wśród klientów z całej Polski. Nieustannie pracujemy nad tym, aby wprowadzać do naszej oferty coraz to nowsze techniki, a każdy z materiałów, które wykorzystujemy do produkcji proponowanych artykułów, został nam dostarczony przez zaufanych i wiodących na rynku dostawców.

Dostępne w naszej ofercie etykiety termiczne sprawdzą się doskonale między innymi w branży spożywczej, chemicznej, logistycznej czy też medycznej. Do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości papier, charakteryzujący się niezwykłą termoczułością, który następnie najcześciej zadrukowujemy i powlekamy specjalną powłoką zabezpieczającą przed wilgocią i przedłużającą żywotność głowicy drukującej.


Naklejki termiczne - rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów

Dostępne w naszej drukarni naklejki termiczne dostarczamy w formie bez nadruku, bez nadruku ze specjalną powłoką lub z nadrukiem kolorowych elementów i specjalną powłoką. Zmieniające się dane dodrukowujesz następnie sam w swojej drukarce termicznej. Aby poznać koszty produkcji etykiet termicznch pustych lub z nadrukiem twojego logo - skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem zapytania ofertowego dostępnego na naszej stronie internetowej.

W drukarni FlexOn możemy zagwarantować Ci, że przygotowane przez nas etykiety termotransferowe i termiczne w pełni sprostają Twoim oczekiwaniom. Oprócz wysokiej jakości wykonania, zapewniamy dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Co więcej, możesz zlecić ich wykonanie bez konieczności wychodzenia z domu. Specjalnie z myślą o klientach z całej Polski i innych krajów Europy przygotowaliśmy możliwość skorzystania ze sprawnej i niezawodnej dostawy. Serdecznie zapraszamy do współpracy - gwarantujemy szybką realizację każdego zlecenia!


Przykładowe prace