Naklejki maskujące

Sposób na zakrycie niepożądanego nadruku

Witaj w drukarni FlexOn - miejscu, które każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby dostarczać swoim klientom rozwiązania na miarę ich potrzeb. Wśród oferowanych przez nas usług znajdziesz między innymi naklejki maskujące, cieszące się ogromną popularnością wśród firm potrzebujących zakryć pewne informacje na swoim produkcie. Dzięki właściwością nieprześwitywania etykiety zakrywające oferowane przez nas doskonale maskują dowolny nadruk na jaki zostaną naklejone.

Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego też wszystkie naklejki maskujące, które znajdziesz w naszej ofercie, wykonywane są przy użyciu najlepszych materiałów, posiadających odpowiednie certyfikaty i cechujących się stuprocentowym bezpieczeństwem. Etykiety dostarczamy z nadrukiem zarówno metodą cyfrową jak i tradycyjną od kilkuset do milionów sztuk. Jesteś ciekaw, co dla Ciebie przygotowaliśmy? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!


Poznaj zastosowania naklejek maskujących

Oferowane przez naszą drukarnię naklejki maskujące sprawdzą się doskonale na kazdym rodzaju opakowania gdzie widnieje treść, którą chciałbyś zasłonić. Mocny klej sprawi, że etykieta będzie dokładnie przylegała do powierzchni i nie będzie możliwości odczytania informacji, które zasłania. Wystarczy, że dostarczysz nam wybrany przez siebie wzór, a my zajmiemy się całą resztą, dokładając wszelkich starań, aby efekt końcowy zlecenia w stu procentach Cię usatysfakcjonował.

Proponowane naklejki maskujące charakteryzują się właściwościami zakrywającymi, dzięki czemu błędnie wydrukowane opakowania nie stanowią już problemu, nie musisz ich wyrzucać i zamawiać nowych, wystarczy zamówić etykiety maskujące z właściwą treścią i zakleić błędne informacje. We FlexOn oprócz możliwości wyboru wzoru, możesz także zdecydować, jaki wymiar powinna mieć wymarzona przez Ciebie naklejka. Dla nas nie ma zadań niemożliwych. Zapraszamy!


Przykładowe prace