Etykiety przemysłowe

Oznacz swój produkt

W drukarni fleksograficznej FLEXON chętnie podejmujemy się realizacji tradycyjnych oraz nieszablonowych zleceń – w naszej ofercie znajdują się m.in. etykiety specjalne, które muszą ściśle spełniać określone przez klienta warunki. Produkujemy naklejki dla większości branż – pracujemy dla branży spożywczej, chemicznej, logistycznej, kosmetycznej i medycznej, uwzględniając ich specyfikę. Produkujemy też etykiety przemysłowe. Jako drukarnia rolowa szybko realizujemy zlecenia na wysokie nakłady materiałów, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować szybki czas realizacji zleceń. Jednocześnie podkreślamy, że szybki druk może iść w parze z wysoką jakością i tak jest w naszym przypadku.

Nasi pracownicy czekają na Państwa zapytania dotyczące szczegółów oferty i naszych poszczególnych produktów. Jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa indywidualnych oczekiwań – we współpracy z naszymi specjalistami mogą Państwo przygotować projekt spersonalizowanych etykiet, które będą odpowiadały Państwa potrzebom. Nasze doświadczenie, które nabyliśmy w ciągu ponad dwudziestu lat działalności na rynku pozwoliło nam stworzyć tę atrakcyjną ofertę handlową. Od lat 90. udało nam się zbudować pokaźną bazę zadowolonych klientów z całej Polski i Europy, którzy chętnie do nas wracają. To wszystko świadczy o tym, że jesteśmy profesjonalną firmą, której naprawdę warto zaufać.


Etykiety przemysłowe – wysoka jakość wydruku

W branży przemysłowej naklejki samoprzylepne potrzebne są często nie tylko jako swoiste nośniki informacji czy ostrzeżenia, ale także jako zabezpieczenia. W związku z tym stosowane w produkcji etykiet materiały łączą w sobie trwałość i odpowiednią funkcjonalność. Do produkcji takich tabliczek znamionowych i ostrzegawczych używamy bardzo wytrzymałych folii, które nawet po upływie wielu lat funkcjonowania w różnych warunkach nie zmieniają swoich właściwości, są czytelne i gwarantują przekaz informacji bez względu na oddziałujące na nie czynniki zewnętrzne.

Naklejki tego typu stosuje się w branży przemysłowej do plombowania i zabezpieczania przed jakąkolwiek formą manipulacji opakowaniem. Etykiety przemysłowe mają za zadanie utrudniać niepożądaną ingerencję osób trzecich i pozostawić ślad po ich ewentualnym zerwaniu. Mogą nawet zostać wyposażone w specjalną strukturę, która nie daje się w ogóle zerwać. Jeśli w Państwa branży liczy się trwałość oznaczenia, zaufajcie naszemu doświadczeniu w druku trwałych naklejek tego typu.


Przykładowe prace