Projektowanie etykiet / naklejek

Tworzenie etykiet

Drukarnia fleksograficzna FLEXON to firma z pasją! Od wielu lat zawodowo interesujemy się drukiem etykiet wysokiej jakości, które powstają w odpowiedzi na indywidualne oczekiwania klientów. Naszą pasją jest tworzenie etykiet dopasowanych do Państwa potrzeb – staramy się traktować każdego klienta jak najlepszego odbiorcę, bo wiemy, że mądry przedsiębiorca docenia społeczne zaufanie. Jako zakład średniej wielkości możemy ominąć pewne procedury charakterystyczne dla dużych drukarń i tym samym możemy usprawnić proces produkcyjny. Wybierając nas, mogą Państwo liczyć na szybki termin realizacji zamówienia. Dzięki profesjonalnej pracowni cyfrowej, fleksograficynej i sitowej oraz bogatej bibliotece wykrojników jesteśmy w stanie skrócić czas realizacji zlecenia do minimum.

Nasi fachowcy zajmują się projektowaniem etykiet z uwzględnieniem dostępnych możliwości technologicznych, panujących trendów oraz wymagań regulowanych przepisami prawa. Dostosowujemy projektowane przez nas etykiety do Państwa oczekiwań – możemy przygotować naklejki z dowolną grafiką, wymyślonym przez Państwa opisem czy firmowym logo. Przygotujemy etykiety w każdym wymiarze i kształcie. To jednak nie wszystko –stworzyliśmy możliwość personalizowania poszczególnych wydruków poprzez nadanie im unikatowej treści za sprawą zmiennych kodów kreskowych, numeracji czy specjalnych kodów QR. Metoda ta wykorzystywana jest powszechnie przy produkcji seryjnej bądź w materiałach promocyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu – razem ustalimy atrakcyjne warunki współpracy.


Profesjonalne projektowanie naklejek dla wielu branż

Profesjonalne projektowanie naklejek według Państwa wizji to jedna z naszych specjalności. Projektując etykiety u nas masz pewność, że będą możliwe do wydrukowania bez elementów zbędnie podrażających produkcję. Ponieważ produkujemy kilkaset milionów etykiet w kilku tysiąca wzorów w ciągu roku wiemy jakie etykiety będą się wyróżniać jednocześnie i jednocześnie będą rozsądne cenowo w produkcji. Bardzo często klienci wysyłają nam do druku projekty stworzone przez agencje reklamowe, które są wręcz niemożliwe do wydrukowania lub zaprojektowane w sposób, który generuje niepotrzebne koszty. Współpracując z nami masz pewność, że twoje etykiety będą zaprojektowane w sposób przemyślany.

Jeśli oczekują Państwo realizacji konkretnych wytycznych w zakresie projektowania i tworzenia spersonalizowanych etykiet i naklejek, polecamy Państwu usługi drukarni fleksograficznej FLEXON. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji materiałów tego typu mamy dostęp do wielu specjalistycznych materiałów, a także wiedzę i sprawdzone umiejętności w łączeniu technik produkcyjnych. To wszystko sprawia, że warto nam zaufać. Jesteśmy do dyspozycji klientów pod numerem telefonu (34 353 20 71) oraz adresem e-mail (biuro@drukarniaflexon.pl).